startproduktyActiluXkontaktsklep
 
  
 

BlanX® White Shock Intensywny System Wybielający 50ml
+ BlanX® Led Bite

Dla optymalnego wykorzystania
zaawansowanej formuły BlanX White Shock.

Pasty do zębów z linii BlanX® White Shock to jedyne produkty na świecie z ActiluX®, innowacyjną formułą chronioną dwoma międzynarodowymi patentami.

· ActiluX® obecny w produktach BlanX® White Shock odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywny przez cały dzień, naturalnie wybielając zęby.
· Za każdym razem, gdy się uśmiechasz, ActiluX® reaguje ze światłem, naturalnie wybielając i usuwając bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej i psucie się zębów.
· Dzięki zawartości optycznych rozjaśniaczy działanie wybielające jest widoczne nawet po pierwszym użyciu. 2/3 osób uznaje swoje zęby za bielsze bezpośrednio po umyciu zębów.

Sposób użycia:

1. Używaj BlanX® White Shock Intensywny System Wybielający (tuba 50ml) załączonej do opakowania 3 razy dziennie, każdego dnia.
2. Po każdym zakończonym szczotkowaniu zębów umieść BlanX® LED Bite w ustach, opierając zęby na przezroczystych plastikowych częściach i zamknij usta.
3. Naciśnij przycisk i pozwól światłu z BlanX® LED Bite oświetlać zęby przez co najmniej minutę.
4. Aby wybielanie było jeszcze intensywniejsze używaj BlanX® LED Bite co najmniej raz w tygodniu przez minimum 10 minut. Przed założeniem lampy nałóż warstwę pasty BlanX® White Shock - możesz rozprowadzić pastę palcem na przezroczystą nakładkę.
5. Po każdym użyciu przepłucz jamę ustną wodą.

Pamiętaj: im więcej światła pada na ActiluX®, tym bardziej intensywne działanie wybielające!
W celu osiągnięcia optymalnych rezultatów nie stosować pasty BlanX® White Shock wymiennie z inną.

 

WAŻNE: BlanX® LED Bite jest produktem wielokrotnego użytku! Po zużyciu tubki pasty 50ml załączonej do opakowania, BlanX® LED Bite użyj do przyspieszenia działania pasty do zębów BlanX® White Shock. Baterie BlanX® LED Bite są wymienialne. Lampa BlanX® LED została zaprojektowana specjalnie do aktywacji i przyspieszenia procesu wybielania formuły BlanX White Shock. Jej działanie jest gwarantowane wyłącznie w połączeniu z produktami z formułą BlanX® White Shock. Produkty BlanX White Shock nie zawierają nadtlenków, ani środków chemicznych, które mogą powodować podrażnienia ze względu na swoje nienaturalne i agresywne działanie. Zamiast tego, BlanX® White Shock zawiera nieorganiczne, biokompatybilne mikrokryształki ActiluX®, które działają naturalnie ze światłem tak, aby nie uszkodzić szkliwa zębów. Światło emitowane przez BlanX® LED i BlanX® LED Bite jest całkowicie nieszkodliwe.

Utylizacja diod LED: Na koniec cyklu życia produkt nie może zostać zutylizowany jako odpady komunalne. Musi zostać zabrany do lokalnego centrum zbiórki odpadów lub do sklepu oferującego taką usługę. W przypadku BlanX® LED Bite, gdy lampa już nie działa, należy wyrzucić baterie do specjalnego pojemnika.

Skład: patrz "Ingredients" na opakowaniu.

MADE IN ITALY
Wyłączny Dystrybutor w Polsce: A.B. Berren-Handlowy Sp. z o.o., tel. 22 798 03 18
www.blanxwhiteshock.pl